Teknik i Mesem Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/10/2020 19:27 Post Id: 261706

40,000 Leke


extra info
Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Teknik i mesem
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Rruga Industriale, Tirana, Albania
Lexime 225

Nje kompani ndertimi rrugesh kerkon te punesoje teknik te mesem.

Kantidati duhet te plotesoje kushtet e meposhtme:

- Mosha 30-55 vjec
- Te kete eksperience ne leximin e projekteve
- Perparesi perdorimi i Autocad

Paga: Ne varesi te eksperiences dhe aftesive

Te interesuarit te dergojne CV-ne ne adresen email manjola.skenderi87@gmail.com ose te kontaktojne ne nr e telefonit
Afati i fundit i aplikimit: 30/10/2020 17:43