Ofrohet vend pune per kasap Tirane

Oferta Vende Pune Data: 23/02/2021 16:44 Post Id: 262238


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kasap
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Qendra kristal
Lexime 119

Ofrojme vend pune per kasap.
Te njohe ndarjen anatomike.
Te kete eksperience ne shitje.
Te jete i komunikueshem dhe mikprites ndaj klientit (shume e rendesishme).
Kushte shume te mira pune.
Page e kenaqshme.
E diela pushim.
Mosha e preferuar 25-45 vjec!
Kontaktoni ne instagram (albvita)
Ose dergoni cv ne e-mail: info@albvita.com
Ose ne nr