🔈 Zgara Supreme kerkon te punesoje motorrist Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/10/2020 20:30 Post Id: 262988

50,000 Leke

  • 🔈 Zgara Supreme kerkon te punesoje motorrist


extra info
Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 192

Zgara Supreme kerkon te punesoje motorrist.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Orari :12:00-23:00

- Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.

- Te jene te sjellshem.

- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.

- Motorri dhe karburanti i firmes.

Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme .📍Adresa : Rruga e Kavajes.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 16/11/2020 10:18