Kerkohen # Retention Greqisht Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/10/2020 19:10 Post Id: 263279

500,600,700 Euro

  • Kerkohen  # Retention  Greqisht


extra info
Pagesa 500,600,700 Euro
Pozicioni operator
Arsimi Doktorature
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga kavajes
Lexime 390

AEGON HOLDING eshte ne kerkim te :

Retention ne gjuhen Greke


Ofrojme:

•Rrog dhe % te larta , te diskutueshme.
• Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience
• Pagesa korrekte cdo muaj.
• Ambient miqesor, rinor dhe suportiv
• Ofrojme Bonuse Mujore me te lartat ne treg


Per me shume informacion per caktimin e nje interviste
mund te kontaktoni ne Cel :

Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2020 18:29