🔈 Kerkohen vajza per Security tek Regency Casino. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 19:00 Post Id: 263391


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Seucrity femer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Taiwan Bridge, Tirana, Albania
Lexime 1310

Regency Casino ofron vend te lire pune.

🔹Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard

Kerkohen vajza per pozicionin e punes oficer sigurie ose bodyguard.

👉Kushtet e punes:

- Puna eshte me tre turne me rrotacion.

- Puna eshte 8 ore ne dite.

- Puna eshte 5 dite ne jave dhe dy dite pushim + leje vjetore

- Ofrohet page shume e kenaqshme dhe mundesi per tu zhvilluar dhe rritur ne detyre

📌Kriteret:

- Mosha per vajzat 22 vjece deri 33 vjece

- Per vajzat mbi 170 cm .

- Te jene ne gjendje te mire fizike.

- Te jene te komunikueshme dhe te afta per te zgjidhur situatat

- Te kene mbaruar shkollen e mesme☑️Te interesuarat jane te lutur te aplikojne prane zyrave tona tek kompleksi Taiwan ose cv tek e email-it human_resources@regencycasino.al ose cel per detaje .

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 17/11/2020 09:47