☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje Personel Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/10/2020 07:12 Post Id: 263507


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania
Lexime 785

☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje personel:

▪️ Kamarier/e

▪️ Banakier/e

▪️ Sanitare

👉🏻Kriteret e Aplikantit:

▫️ Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme.

▫️ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

▫️ Te jene etike dhe te shfaqin integritet.

👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📍Adresa: Prane Shkolles se Bashkuar, Tirane

🤗 Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2020 14:17