INVESTO SOT QE TE KESH NJE TE ARDHME NESER! 💶📢 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 23/03/2021 10:43 Post Id: 271291


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Tirana, Albania
Lexime 11240

Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune!
Rroge baze+bonuse te larta
Mundesi per tu rritur ne profesion.

Cfare prisni!!
Kerkojme Agjent Telefonik ne gjuhen:

●Spanjolle🇪🇦
● Gjermane🇩🇪

👉Nese je aktualisht pa pune,deshiron te ardhura me te larta mos hezito behu pjese e skuadres tone!
👉Rrituni profesionalisht dhe financiarisht me ne...
👉Eksperienca nuk ka rendesi,deshira per te punuar po!

Kerkesat:

1)-Te zoteroje nje nga gjuhet perkatese
2)-Me/pa eksperience te meparshme
3)-Energjik,Ambicioz dhe me vullnet per te punuar
4)- Mosha 18-30 vjec

Ofrojme :

- Page baze dhe BONUSE shume te larta ne baze te performances
- Ambient pune ideal dhe komod
- Orar pune Full-Time 10:00 deri ne 19:00 (me pushime te ndermjetme)
- Fundjava pushim

Na kontaktoni ne :

Email: tekerkojmety@gmail.com
Mobile :
Whatsapp :

Ju mirepresim!🤩

Afati i fundit i aplikimit: 10/12/2020 10:10