KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT ! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 04/03/2021 09:44 Post Id: 278768


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Sales agent
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa 13-Liqeni i thate/Kopshti botanik
Lexime 4666

Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht .

Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen :
1-Spanjolle🇪🇸
2-Gjermane🇩🇪
3-Italiane 🇮🇹


Kushtet qe ofrojme :
1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500Euro-550 Euro )baza .💵
2-Bonuse te larta (Deri ne 1000Euro)💵
3-Kontrata te rregullta pune .📝
4-Fundjava dhe festat pushim .🏡
5-Mundesi rritjeje brenda kompanise.📈
6-Trajnime nga staf i specializuar neqoftese iu mungon eksperienca dhe staf ndihmues gjate procesit te punes .📚
7-Stabilitet ekonomik dhe social .📌


Dergoni CV ne : 📧klinton.recruit@hresource.org

📍Adresa : Kopeshti Botanik ,Liqeni artificial
Afati i fundit i aplikimit: 28/02/2021 09:44