📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht Dhe Team Leader Italisht Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/04/2021 20:38 Post Id: 281052


extra info
Pagesa 600 Euro
Pozicioni Agjente Marketing
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania
Lexime 7536

🗣️"Panorama Call Center" hap vende te lira pune ne pozicionet:

- Operator Anglisht
- Team Leader dhe Operator/e Italisht
📌Kerkohet:

🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim.

〽️Kerkohen operator vetem me eksperience.

🔋Energji, pozitivitet dhe deshire te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj!

📌Ofrohet:

💸Page baze 600 Euro ne muaj.

💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf mikeprites.

📝Kontrate te rregullt pune ne baze te legjislacionit Shqiptar.

🏖️Fundjava pushim.📍Adresa: Themistokli Germenji, Kompleksi Ambasador 1, Tirane.📞📲APLIKO TANI!!!! Duke telefonuar ne numrin e vendosur.

Ju Mirepresim!