RE/MAX Alpha po kerkon agjente imobiliar! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 17/04/2021 14:04 Post Id: 286758


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Konsulent Imobilar
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 1021

RE/MAX Alpha, e ndodhur ne qender te Tiranes prane Sheshit Selvia tek Rruga Siri Kodra, pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon agjente negocimi per pasurite e paluajtshme.

Ne ofrojme :

- Trajnime te vazhdueshme
- Bonuse te larta
- Mundesi rritje ne karriere
- Ambient te kendshem pune
- Mundesi per te qene sipermarres.

Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme :

- Te jete mbi moshen 23 vjec
- Te kete perfunduar arsimin e larte
- Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe negocimi
- Eksperienca e meparshme ne shitje ose ne industrine imobliare perben avantazh

Te interesuarit te dergojne aplikimin ne adresen : info.alpha@remax-albania.al
Afati i fundit i aplikimit: 15/05/2021 10:21