Ofroj vende pune Konsulente Imobiliar Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 08:12 Post Id: 287058


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Konsulent/e Imobiliar
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Bulevardi Blu, Kamez, Albania
Lexime 975

Nese jeni lodhur nga rutina e punes 8me5, jeni energjike dhe ambicioze, ju pelqen real estate dhe deshironi qe pagen mujore ta vendosni vete, APLIKONI TANI per t'u bere nje nga profesionistet e stafit te zyres RE/MAX Diamond.

Kriteret e kerkuara:

1. Mosha mbi 23 vjec;
2. Aftesi shume te mira komunikuese dhe bindese;
3. Social dhe bashkepunues;
4. Te kete deshire dhe ambicie per t'u rritur profesionalisht;
5. Kandidati preferohet me arsim te larte;
6. Eksperienca ne shitje dhe njohja e gjuheve te huaja perben avantazh;

Cfare ofrojme?

1. Trajnime falas dhe certifikim mbi pasurite e patundshme;
2. Mundesi per t'u rritur profesionalisht;
3. Mundesi per te krijuar biznesin tuaj me kosto 0;
4. Suport te vazhdueshem nga zyra dhe koleget;

Askush ne bote nuk shet me shume prona se RE/MAX! Bashke qendrojme me te forte!

Dergoni CV-ne tuaj ne: info.diamond@remax-albania.al me subjekt: Konsulent Imobiliar.
Afati i fundit i aplikimit: 31/05/2021 10:02