Ndryshoni Stilin e Jetes Tuaj Tirane

Oferta Vende Pune Data: 05/03/2021 21:07 Post Id: 289161


extra info
Pagesa 600 Euro
Pozicioni Agjent
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Abdyl Frasheri
Lexime 16963

Pagesa -600Euro
Pozicioni-Operator/e
Mosha- Mbi 18 vjec
Zona-Libri universitar,Hekla Center

NE KERKOJME
-Seriozitet
-Njohuri te gjuhes italiane/angleze
-Fleksibiltet
-Disponibilitet per te punuar full time

NE OFROJME
-Trajnim i niveleve te larta ( I paguar)
-Leads te rinj cdo dite
-Bonuse ditore,javore dhe mujore
-Kontrate pune bazuar ne kodin e punes
-Rritje profesionale
-Ambjent profesional dhe dinamik
-Fundjava eshte e jotja✌🏻

Nese doni te ndryshoni stilin e jetes tuaj ne Angel-Life jeni ne vendin e duhur. Po te presim! 📊📉

Kontakto ne Cel:
hr@angel-life.co