KERKOHEN AGJENTE DHE RETENTION PER GJUHEN GREKE DHE ITALIANE Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/02/2021 09:13 Post Id: 289954


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni RETENTION
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Vaso Pasha
Lexime 3102

E-Share Marketing po kerkon agjente me eksperience per gjuhen greke dhe italiane. Paga nga me te lartat ne treg dhe ambjent super komod.

Gjithashtu jemi ne kerkim te retention per gjuhen greke, bonuse +15% load. Kane perparesi njohesit e gjuhes greke qe kane punuar me pare retention ne gjuhe te tjera.


Na kontaktoni ne celular, email dhe whatsapp.


Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2021 22:27