Kerkohet personel sherbimi! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 27/02/2021 14:46 Post Id: 292135


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Banak, sherbim, kuzhine
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Skerdilajd Llagami
Lexime 3059

Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s!
Ne kerkojme banakier/e me eksperience per pergatitje cocktails dhe pije alkolike, vajza per prodhim e dekorim waffles ( eksperienca eshte plus), ndihmes kuzhinier me eksperience dhe picier me eksperience. Te interesuarit duhet te jene te afte per pune ne grup, te komunikueshem dhe fleksibel ne pershtatjen me kushtet e punes Pagesa e kenaqshme