Paga baze 63 000 leke,25 vende te lira pune deri ne fund te shkurtit!⏳🕰 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 05/03/2021 12:27 Post Id: 293965


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjent Italisht
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 12915

PREJ 2017 NE TREG,

Ofrojme:
- Page baze 63 000 leke te rinj Neto
- 120 euro/ftd
- Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare
- Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes
- Pagese brenda dates 10 te muajit
- Orari punes 10:00 - 19:00 (ose 09:00 - 18:00) nga e Hena-Premte.Kur ka shume fluks leadsash te regjistruar punohet edhe te shtunen ,por vetem me deshire.

KERKOHET :

- Njohje e mire e gjuhes Italiane
- Disponibilitet per te punuar Full Time
- Te kene min 6 muaj eksperience ne Forex,me te miret perzgjidhen direkt pa trajnim.
-Nese sillni dhe nje shoke/shoqe ne interviste dhe ne punesojme edhe shokun ose shoqen tuaj,perfitoni bonus 20 euro muajin e pare te punes.🤩
Vendet e lira jane vetem 25 keshtu qe telefono qe te jesh i perzgjedhur.Telefono dhe miresevjen !

Afati i fundit i aplikimit: 31/03/2021 12:53