📣📢 ForTrade Albania Kerkon URGJENT!!! Account Manager Ne Gjuhet Gjermanisht, Greqisht 🇩🇪 🇬🇷 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 19:22 Post Id: 295031


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Lexime 1162

🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet:

🇩🇪 Agjent FTD---> Gjermanisht

🇬🇷 Agjent FTD----> Greqisht


👉🏻Kerkohet:

👌🏻Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese ne komunikim.

⚡Eksperinca perben avantazh.

👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

🔋Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time.

👉🏻Ofrohet:

💸Page baze shume e mire, mbi mesataren e tregut.

💰Bonuse ditore, javore dhe mujore ne baze te performances individuale.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf mikeprites.

〽️Trajnime periodike nga trajnues profesionist ne fushen e marketing dhe promovim per rritje ne karrier.

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

🏖️Fundjava pushim.🎯Adresa: Ish Stacioni i Trenit, Zogu i pare, Tirane.

📲📞APLIKOO TANII!!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit ose ne adresen e Email-it: Fortradealbania@gmail.com

Ju Mirepresim!