JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 euro ne muaj Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/02/2021 11:09 Post Id: 296667


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni JUNIOR BROKER
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Libri Universitar
Lexime 17056

Pro MARKET

Pozicioni- Junior/Broker
Mosha-Mbi 18 vjec
Paga-200Euro + BONUSE
Orari-  PART TIME 🕑
10:00-14:00
15:00-19:00
Zona-Libri Universitar

AJO  CFARE NE KERKOJME
-Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze
-Fleksibilitet
-Energji pozitive
-Aftesi per te punuar ne grup

AJO CFARE NE OFROJME
-Trajnim i niveleve te larta (I paguar)
-BONUSE ditore,javore dhe mujore💶
-Kontrate pune bazuar ne kodin e punes
-Rritje profesionale  e shpejte bazuar ne performancen e punes📈
-Ambjent profesional dhe dinamik
-Fundjava eshte e jotja🎉Nese deshironi dhe kerkoni fort te ndryshoni stilin e jeteses tuaj ne
PRO MARKET jeni ne vendin e duhur.
Po te presim! 📊📉