Kerkohet te punesohet nje programues/ developer. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 22/02/2021 18:07 Post Id: 297029


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Programues
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirane, Albania
Lexime 1845

Kerkohet te punesohet nje programues/ developer.

🔗Kriteret:

1)Eksperience pune.

2) Njohje shume e mire e gjuhes angleze, perparesi nese zoteroni edhe gjuhen italiane.

3)Zhvillimi I aplikacioneve per IOS dhe Android (librari ne JavaScript te tilla si mode js ose react).

📌Kualifikimet: njohje shume e mire e: HTML/PHP/LARAVEL/MYSQL/JAVA.

Ofrohen :

- Kushte te mira pune

- Pagese e kenaqshme.

Kontaktet:

Email: hr@cameracommerciobalcani.it
Afati i fundit i aplikimit: 26/04/2021 15:34