Yogurteria La Dolce Vita, kerkon kamariere dhe pasticier Tirane

Oferta Vende Pune Data: 24/02/2021 18:18 Post Id: 297036


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere, Pasticiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 2052

Gelateria- Yogurteria La Dolce Vita, ne qender te Tiranes, kerkon te punesoje :

- Kamariere

-Pasticiere

โœ…Pergjegjesite

-te ofroje sherbim cilesor dhe profesional per klientet

-te kete aftesi shume te mira komunikuese

-te kete deshire per te permbushur ne menyre efektive objektivat e percaktuara.

โœ…Kritetret

-eksperience pune ne sektor, mbi dy vite

-te jete person pozitiv, korrekt dhe i komunikueshem;

-te njohe gjuhen italiane

๐Ÿ“Adresa: Yogurteria Pazari ri

Yogurteria Galeria (prane Orzo BAR)

Te interesuarit te kontaktojne ne e-mail:ladolcevita.al hr@cameracommerciobalcani.it
Afati i fundit i aplikimit: 26/04/2021 16:42