🔹 Blue Solution ofron vende pune per agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) . Tirane

Oferta Vende Pune Data: 04/03/2021 11:53 Post Id: 297384


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Forex.
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Garda e Republikes, Tirane
Lexime 5346

🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet:

-Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention)

-Spanjisht (operator/desk menaxher/retention)

- Italisht (operator/desk menaxher/retention)

- Greqisht (operator/desk menaxher/retention)

📌Kerkohet:

-Njohje e mire e njeres prej gjuheve te kerkuara.

-Korrektesi dhe perkushtim ne pune.

-Ambicie dhe deshire per te punuar.

-Te afte per te punuar ne grup.
(Preferohen me experience)

⚫Ofrohet:

-Page baze dhe BONUSE te larta ne varesi te performances + BONUSE ditore, mujore, javore.

-Orar full time
(10:00-19:00)

-Fundjavat dhe festat zyrtare pushim.

-Kontrate pune ne perputhje me ligjin shqiptar ne fuqi.

-Ambjent komod

📲Na kontaktoni ne nr.tel ose ne adresen tone te emailit recruitbluesolution@gmail.com

Afati i fundit i aplikimit: 27/04/2021 11:52