Punetore shtepie Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/02/2021 16:20 Post Id: 298798


extra info
Pagesa 18,000 Leke
Pozicioni Punetore shtepie
Arsimi Gjimnaz
Mosha 40-50 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien
Lexime 759

Kerkoj punetore shtepie dhe per sherbim per nje grua te semure, per 5 ore ne dite ( paradite) dhe 2 ore te djelen ( 7:30-9:30). Paga e diskutueshme.
Afati i fundit i aplikimit: 28/02/2021 16:20