“Your Home” Real Estate kerkon agjente imobilar... PUNO ME NE! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 25/02/2021 18:51 Post Id: 299522


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni agjent
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street 21, Tirana, Albania
Lexime 555

Nese kerkoni nga vetja me teper sesa nje pune rutine, ky eshte vendi ideal Kjo eshte mundesia jote! Merr vendimin e duhur dhe caktoja pagen vetes.

Ne “Your Home” do gjeni:
1. Ambient te ngrohte familjar dhe kushtet me optimale te punes;
2. Trajnime nga profesionistet me te mire dhe certifikime.
3. Suport te panderprere nga ekipi per cdo nevoje dhe problematike.
4. Mundesi ideale per rritje ne karriere dhe hapjen e zyres tuaj ne te ardhmen.

Cfare kerkohet:
1. Te jeni bashkepunues dhe te punoni ne ekip.
2. Energjike/e dhe ambicioz/e.
3. Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
4. Jo angazhime te tjera gjate dites.
Afati i fundit i aplikimit: 10/01/2021 09:57