Kompania Gjermane ofron vende vakante pune per Konsulent/Menaxher shitje Tirane

Oferta Vende Pune Data: 03/03/2021 16:13 Post Id: 300923


extra info
Pagesa 450 Euro
Pozicioni Konsulent/menaxher shitje
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirane, Albania
Lexime 2085

🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit.

☑️Kushtet qe duhet te plotesoni:


- te keni ambicie per pune .

- te keni qellime afatgjate .

- te dispononi makine& patente .

- me/pa eksperience ne kete fushe .

- kane perparsi ciftet.

🔗Ne ofrojme :

- trajnime brenda dhe jashte vendit .

- shperblime javore dhe mujore.

- page e kenaqshme duke filluar 450Euro.

- puna ofrohet PART TIME& FULL TIME .

📲 Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr tone te kontaktit.
Afati i fundit i aplikimit: 04/05/2021 16:08