Po kerkojme agjente telefonike! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 04/03/2021 13:00 Post Id: 303131


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente telefonike
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Tirane, Albania
Lexime 6741

100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE!

🔗Jemi duket kerkuar agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone.

👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme :
GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT.

Me ose pa eksperience.

✅Ambient pune shperblyes dhe motivues.


📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni me nr tone te telefonit ose ne adresen tone te emailit;
marketingcompany.al2021@gmail.com


Afati i fundit i aplikimit: 10/05/2021 13:00