Mia Spa kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Vende Pune Data: 02/03/2021 23:16 Post Id: 303257


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fizioterapiste/masazhatore/estetiste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 617

Mia Spa kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Fizioterapiste/Masazhatore

- Estetiste /Masazhatore

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme + bonuse📍Adresa :Rruga e Durresit, perballe me gjimnazin Qemal Stafa.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 10/05/2021 14:29