Kerkohet shitese me eksperience Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/02/2021 14:20 Post Id: 303377


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 468

Convenience eshte ne kerkim te nje shitesje me eksperience ne rimbushjet elektronike dhe pagesat e faturave. Detyrat qe duhet te kryeje jane: pagesat e faturave, rimbushjet elektronike & shitja e produkteve tobacco. Preferohet me vendbanim prane dyqanit ne rrugen Mine Peza. Paga eshte 30000 leke me orar full-time. Dergoni CV tuaj ne email: info@convenience.al ose ne whatsapp.
Afati i fundit i aplikimit: 21/02/2024 13:02