Agjente imobiliare Tirane

Oferta Vende Pune Data: 23/02/2021 16:12 Post Id: 303576


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni agjente imobiliare
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 189

Real Estate Agent


Ne kuader te zgjerimit te aktivitetit agjensia immobiliare Bela Real Estate kerkon Agjente Immobiliare :


Kandidati duhet te plotesoje kriteret e kerkuara :
1. ambicioz
2. menaxhues i mire i kohes
3. i predispozuar per te punuar ne grup
4. eksperiece e meparshme ne shitje /menaxhim/marketing perben avantazh (jo kusht I domosdoshem)
5. te kete perfunduar arsimin e larte
6. mosha 23 – 35 vjec
7. te kete aftesi te mira komuniikimi dhe negocimi
8. njohje e nje gjuhe te huaj


Koha e punes
-Full Time


Kompania ofron:


1. Page baze + perqindje + Bonus
2. Trajnime te vazhdueshme


Mirpresim CV tuaj ne:
Email: rica.arta@yahoo.com


http://belarealestate.al/
Cel. :