📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 01/03/2021 16:37 Post Id: 303974


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni Closer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 221

🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle:

👉🏻Kriteret:

🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim.

〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.

👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese.

🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore

⏳Disponibilitet per te punuar full time 10:00 - 19:00👉🏻Ofrohet:

💸Ofrohet page 500 Euro ne muaj.

💰Bonuse 50-150 Euro per cdo FTD.

📝Kontrate e rregullt pune.

👩🏻‍💻Ambjente pune komode dhe staf suportues gjate procesit te punes.

🏖️Fundjava pushim.☎️Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsapp.