Shitese/kuzhinier/e/picajol/sanitare/mtorrist per delivery Tirane

Oferta Vende Pune Data: 23/02/2021 15:16 Post Id: 305278


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese/kuzhinier/e/picajol/sanitare/mtorrist per delivery
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Lexime 803

Ardi Factory me adrese ne Rr Tish Daia,tek Kika 2 kerkon te punoje staf ne pozicionet e punes Shitese/kasiere/kuzhinier/e ndihmes kuzhinier/e /picajol/sanitare/motorrist per delivery.Kushte shume te mira pune dhe paga e kenaqshme.
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2021 14:26