Global Business Center kerkon te punesoje Agjent/e te Gjuhes Italiane. Fier

Oferta Vende Pune Data: 03/03/2021 16:27 Post Id: 305949


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Parku Qendror,Fier
Lexime 829

🔗Global Business Center ,nje kompani udheheqese ne sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane .

▶️ NE KERKOJME :

-Seriozitet.
-Eksperience te meparshme mbi 3 muaj ne forex.
-Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane.
-Fleksibilitet
-Disponibilitet Full Time 10:00-19:00.
-E hene- e premte.

NE OFROJME :
-Ambjent komod pune dhe staf motivues.
-Bonuse ( Ditor-Javor-Mujor) ne baze te rezultateve.
-Perqindje mbi loding 10-20%
-Extra bonuse ditor,javor,mujor.
-Kontrate e rregullt pune.
-Trajnime te paguara.

📍Adresa :Fier ,Parku Qendror.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 16/05/2021 16:23