Mobileri ne Yzberisht kerkon te punesoje usta mobilerie Tirane

Oferta Vende Pune Data: 23/02/2021 18:27 Post Id: 306486


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Usta mobilerie
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 204

Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje

-usta mobilerie

Kriteret e punes:

-te kete eksperience te meparshme pune

-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin

-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune

-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adresa: Yzberisht prane KMY
Afati i fundit i aplikimit: 17/03/2021 18:24