New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 26/02/2021 14:50 Post Id: 306911


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir,Tirane
Lexime 358

New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.(preferohet afer zones)

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune ,ambjent familjar.

💵 Pagese e kenaqshme.

- 1 dite ne jave pushim.📍Adresa : Astir,pas Artistit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 18/05/2021 15:38