Park Hotel kerkon te punesoje recepsioniste Tirane

Oferta Vende Pune Data: 27/02/2021 14:27 Post Id: 307060


extra info
Pagesa 26,000 Leke
Pozicioni Recepsionist/e
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa ASTIR
Lexime 1578

Park Hotel kerkon te punesoje recepsioniste.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Astir.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 28/02/2021 22:34