Oferte pune per kamariere/banakiere Tirane

Oferta Vende Pune Data: 23/02/2021 20:10 Post Id: 307478


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 260

Bar Corfu kerkon te zgjeroj stafin. Kerkojm nje kamariere femer dhe nje banakiere femer. Paga e kenaqshme. adresa yzberitsht afer bulevardit te ri.