30 VENDE TE LIRA PUNE Tirane

Oferta Vende Pune Data: 23/02/2021 23:33 Post Id: 307668


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Migjeni, Tirana, Albania
Lexime 260

Kompania Gjermane "AURA" kerkon te zgjeroj stafin ,Agjent/e shitjesh me te rinj ambicioz
Kriteret e aplikantit :🤝
Preferohet grup mosha:18-35vjec
Te posedojn automjet 🚗
Kan perparsi ciftet👫dhe personat qe dispinojn patent💳
Kushte shum te mira pune dhe serioze 👨‍💼👩‍💼 📄Seminare edhe udhetime brenda dhe jasht vendit
Rroge baz ose me % +bonuse
📌Adresa : Tirane, Elbasan
Afati i fundit i aplikimit: 22/02/2021 15:00