Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/02/2021 19:51 Post Id: 308042


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 436

Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Mosha 25-40 vjece.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme. . 35.000 + bonuse📍Adresa : Rruga e Kavajes,prane Neranxit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 22/05/2021 19:50