Bar Orlo Tirane

Oferta Vende Pune Data: 23/02/2021 14:49 Post Id: 308661


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni SANITARE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Blloku Gintash, Tirana, Albania
Lexime 125

Bar Orlo, kerkon Sanitare me ose pa eksperience pune
Te jet sehoze dhe korekte me orarin e punes .
Pagesa teper e kenaeshme. Dhe me sigurime.
Lokali eshte nje ambient familjar dhe teper serioz, ju mirpresim
Afati i fundit i aplikimit: 31/02/2021 14:47