Eurotrade Securities sh.a. Kerkon Agjente dhe Retention per gjuhen Italiane dhe Spanjolle Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/03/2021 16:43 Post Id: 308671


extra info
Pagesa 600 Euro
Pozicioni operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 1105

Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen:
Italiane /Spanjolle


Kerkojme:
- 100 Agjente Closer.
- Te Kene eksperience te meparshme ne Forex.
- Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion.
- Disponibilitet 10:00 - 19:00.


Ofrojme:
- Page baze ‎600Euro si dhe bonuse deri ne 200Euro / FTD.
- Leads online ( investing leads, Live leads, etj ).
- Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre.
- Ambjente komode dhe moderne.

Afati i fundit i aplikimit: 30/03/2021 16:38