Restorant Peshku i Arte kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 26/02/2021 23:40 Post Id: 308699


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni pjatalarese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 304

Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine).

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :


- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin .

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa
: Perballe Shkolles se Baletit,ngjitur me BKT.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 23/05/2021 23:40