Join our team🙌 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 15/04/2021 13:05 Post Id: 308765


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 522

ALPHA CALL kerkon te punesoje 30 operator/e te gjuhes italiane ne fushen e telekomunikacionit, me ose pa eksperience pune dhe njohuri te mira te gjuhes italiane. Operatoret duhet te jene ambicioz, energjik dhe me deshire per te punuar dhe per tu rritur ne detyre.

Ofrojme seriozitet maksimal, korrektesi ne pagesat mujore dhe bonuse motivuese. Pagesa te kenaqshme dhe orare fleksibel.

DISPONOJME TE GJITHA FUSHATAT!!

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e celularit ose ne adresen e email-it alphacall.cc@gmail.com

Ju mirepresim,
ALPHA CALL!!
Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 13:03