Fabrik e letres Nikol kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/02/2021 11:41 Post Id: 310474


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent/menaxher shitje, mekanik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Varri i Bomit, Tirane
Lexime 259

Fabrika e letres Nikol kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes

- Agjent shitje ose menaxher shitje ne zonen e Tiranes(per marketet)

- Mekanik me adrese pune ne Shkoze.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem dhe te perkushtuar ne pune.

- Te jene pozitive .

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Varri i Bomit

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 28/05/2021 11:41