🔈 TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!🇮🇹 🇮🇹 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 08/04/2021 14:58 Post Id: 315175


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent/e Retention,Team Leader
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 3428

Kerkohen Agjent/e Retention,Team Leader me grupin e tij/saj ne gjuhen ITALIANE.

✅NE KERKOJME: 🇮🇹

➡️ Seriozitet

➡️ Eksperienc te meparshme mbi 3 muaj ne forex

➡️ Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane

➡️ Fleksibilitet

➡️ Disponibilitet Full Time 10:00-19:00

➡️E hene-e premte!✅ NE OFROJME!! 🇮🇹

🔸 Ambjent komod pune dhe staf motivues.

🔸 Bonuse ( Ditor-Javor-Mujor) ne baze te rezultateve.

🔸 Perqindje mbi loding 10-20%

🔸Extra bonuse ditor,javor,mujor.

🔸 Kontrat e rregullt pune

🔸 Trajnime te paguara📍Adresa: Rruga Elbasanit ,prane 7 xhuxhave!

🔴 Personat e interesuar te dergojne CV e tyre ne adresen e e-maili :
hr.erjus@gmail.com
ose te kontaktojne nepermjet nr.te cel.
Afati i fundit i aplikimit: 10/04/2021 16:53