5 vendet e fundit per me te miret ,kerkohen Agjent Italisht si dhe RETENTION 1500 euro!⏳🕰 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 19:22 Post Id: 318556


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 1595


Flet Italisht ? Je ne kerkim te nje pune ku vleresohesh?

Atehere nxitoni te bashkepunoni me ne,ne nje ambjent comfort dhe shume prane qendres se qytetit!


OFROHEN:

- Page baze duke filluar nga 1000 Euro Neto

- Bonuse ditore/javore /mujore nga me te lartat ne treg

- Leads te rinj cdo dite

- Kontrate pune e rregullt ne baze te legjislacionit Shqiptar

- Ambjent profesional dhe dinamik

KERKOHET:

- Njohje e mire e gjuhes Italiane

- Disponibilitet Full Time (10:00 - 19:00) ,Fundjava pushim

- Fleksibilitet

- Te kene min 6 muaj eksperience ne Forex,me te miret perzgjidhen direkt pa trajnim.


Ju mirepresim!
Na kontaktoni ne nr e tel !