Kerkohen Agjente Telefonike . Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/04/2021 20:03 Post Id: 320359


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente telefonike
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania
Lexime 6256

🔈Vende Te Lira Pune

👉Jemi duke kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone.

📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:

- Gjermanisht

- Spanjisht

- Italisht


-Anglisht

Eksperienca nuk eshte e nevojshme.

Ofrohen

-Ambjent pune komod, motivues dhe goxha shperblyes.

-Page baze dhe bonuse te larta ne baze te performances.

-Kontrate pune ne baze te legjislacionit Shqiptar.

-Fundjava pushim.

📲 Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr tone te telefonit ose ne adresen tone te emailit marketingcompany.al2021@gmail.com

Afati i fundit i aplikimit: 25/04/2021 13:40