📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane , Spanjolle , Angleze 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸 🇬🇧 🇬🇧 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 11/04/2021 18:32 Post Id: 320583


extra info
Pagesa 600 Euro
Pozicioni Closer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 869

🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhet:

◻️ Angleze - Page Baze 400 Euro & 100- 150 FTD

◻️ Gjermane dhe Spanjolle - 600 Euro & 50-150 FTD

👉🏻Kriteret:

🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim.

〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.

👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese.

🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore

⏳Disponibilitet per te punuar full time 10:00 - 19:00👉🏻Ofrohet:

💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.

💰Bonuse 50-150 Euro per cdo FTD.

📝Kontrate e rregullt pune.

👩🏻‍💻Ambjente pune komode dhe staf suportues gjate procesit te punes.

🏖️Fundjava pushim.📍Adresa: Komuna e Parisit, Tirane.

☎️Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsapp.