📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane Angleze 🇮🇹 🇩🇪 🇪🇸 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 11/04/2021 21:55 Post Id: 320589


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Albania
Lexime 2123

💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing 6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:

🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht

🇮🇹 Operator/e - Italisht

🇪🇸Operator/e - Spanjisht

🇬🇧Operator/e - Anglisht


👉🏻Kerkohet:

🗣️Mjafton te keni nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese.

〽️Ekpserienca perben avantazh.

⏳Disponibilitet per te punuar Full-Time 10:00 - 19:00.

◻️Mosha mbi 18 vjec.👉🏻Ofrohet:

💸Page baze 400 Euro - 1000 Euro.

💰Bonuse javore dhe mujore ne baze te performances individuale dhe ne grup.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune.

👥Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit te punes.

🏆Trajnime periodike dhe rritje profesionale.

🏝️Fundjava pushim.📍Adresa: Unaza e Re, Astir, Tirane.

📞📲APLIKO TANII !!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit.

Ju mirepresim!