Kerkojme Konsulent imobiliar Fier

Oferta Vende Pune Data: 19/04/2021 09:59 Post Id: 321320


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni konsulent
Arsimi Bachelor
Mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Rruga Jakov Xoxa, Fier, Albania
Lexime 505

Nese prioritet per ty jane:
• Rritja profesionale.
• Te ardhura qe i percakton ti me energjine, pasionin dhe kembenguljen tende per nje jetese te mire per vete e familjen.
• Menaxhimin me te mire te kohes.
Behu pjese e rrjetit nr.1 ne bote ne realestate.
Bashkohu me skuadren RE/MAX Solution
Na kontakto prane zyres
Adresa:Sheshi qendror, Bulevardi kryesor, L:"Apollonia", godina e ish-universitetit "Kristal"
E-mail: info.solution@remax-albania.al
Cel:
Afati i fundit i aplikimit: 10/04/2021 09:58