🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf Durres

Oferta Vende Pune Data: 08/04/2021 18:48 Post Id: 323871


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier Bari, kuzhinier i dyte,kamarier restoranti,picier,Banakier , Ndihmes Banakier/e ,Sanitare , Ndihmes Kuzhiniere ,Pjatalarese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Durres-Plepa,SH-4 Durres Albania
Lexime 1095

🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf ne pozcionet e punes:

- Kamarier Bari

- Kuzhinier i dyte

- Kamarier restoranti

-Picier

- Banakier

-Ndihmes Banakier/e

- Sanitare

- Ndihmes kuzhiniere

-Pjatalarese


👉 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Durres-Plepa,SH-4 Durres Albania

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 29/04/2021 13:37