Kerkohet Konsulent Imobilar Tirane

Oferta Vende Pune Data: 11/04/2021 12:56 Post Id: 325211


extra info
Pagesa 100 Euro
Pozicioni Agjent Imobiliar
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 597

JEPI VETES NJE MUNDESI KARRIERE NE REAL ESTATE!

Familja e Remax Infinity Home po kerkon "ATA" qe me perkushtim duan te bejne ndryshimin.

🔴 Cfare ofrojme?
1. Trajnime profesionale brenda dhe
jashte vendit.
2. Website personal
3. Buxhet vjetor Marketingu
4. Mundesi karriere te palimituar
5. Udhetime dhe shperblime

🔴 Nese do te pyesni se cilat jane kushtet per te marre pjese ne kete perzgjedhje jane keto:
1. Preferohet me arsim te larte
2. Te perdori kompjuterin ne nivelet
baze.
3. Te mos kete veshtiresi te punoje ne
kontakt te drejtperdrejte me
njerezit.
4. Te kete deshire dhe ambicie per tu
rritur.
5. Te kete eksperience ne shitje
perben avantazh.

Nese mendoni se jeni kandidati ideal mund te kontaktoni ne:
📌 email: hr.home@remax-albania.al
📌nr tel.+
Afati i fundit i aplikimit: 02/05/2021 13:05