KERKOHEN OPERATORE PART-TIME MBASDITE, FUSHATA VODAFONE ITALIA( CASA) Tirane

Oferta Vende Pune Data: 13/04/2021 14:32 Post Id: 325337


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania
Lexime 1969

BEHU PJESE E SUPERSKUADRES SAMOA.

Je lodhur nga monotonia, nuk te pelqen ambienti ku punon, deshiron nje pune motivuese me ambient pozitiv qe te ofron mundesine e rritjes peofesionale.
SAMOA UC GROUP shpall vende vakante si operatore ne gjuhen italiane per fushaten vodafone casa outbound.

🟩Kerkohet:
• Njohje shume e mire e gjuhes italiane
• Eksperience e meparshme pune ne call center (avantazh)
• Deshira per te punuar me superskuadren tone
🟩Ofrohet:
• Kontrata e perhershme e punes ne perputhje me ligjin
• Pagese baze ( 2.5Euro/h) dhe bonuse (10Euro - 40Euro kontrata)
• Mjedis i sigurt pune me mundesi per rritje profesionale

🔴NA KONTAKTO TANI OSE PARAQITUNI NE ZYRAT TONA TEK TORRE DRIN KATI 8 HYRJA NR. 85🔴
Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2022 15:47